TJ JISKRA Heřmanův Městec

Naši hráči v dresech jiných klubů

Komentář Pepa Fidler:

Nechci zůstat nic dlužen slibu, že naše basketbalisty. hostující a hrající v jiných týmech, budeme dále sledovat, a proto doplňuji následující. Honza Šindelář si hned za týden po úspěšném vystoupení na mistrovství ČR kategorie U11 zopakoval stejnou soutěž a v barvách pardubického BK, tentokrát však ve starší kategorii U12 a získal v Klatovech se svými o rok staršími spoluhráči 4 místo v Národním finále. Mezi děvčaty bojovali o titul mistryň ČR v kategorii U12 i Eliška Nepovímová a Adéla Pražáková. V Národním finále, hraném v Jičíně, obsadili v barvách SŠB Pardubice 11. místo. O finálovou účast mezi 12. nejlepšími týmy z ČR, ale ve starší  kategorii U13, se pokoušely obě naše odchovankyně společně s Káťou Neumannovou po prohrané kvalifikace již bohužel neúspěšně. Nespěšný boj o postup mezi nejlepší týmy ČR svedla pod hlavičkou SŠB i Valča Víšková, které Národní finále uniklo pouze o vlásek až v posledním zápase, kdy v dramatické koncovce podlehly svému pardubickému rivalovi BK Studánka.Stejný osud potkal v žákovské lize U14 hrajícího Kubu Víška, jenž skončil se svými spoluhráči z BK Pardubice za 4.místě základní skupiny a rovněž si o titul mistra ČR nezahrál. Bez rozdílu všem přejeme další sportovní úspěchy a doufáme, že na své začátky v Jiskře nezapomenou a rádi se mezi nás budou vracet, protože někteří už nemohou z věkových důvodů za naše mládežnická družstva v následujících sezonách nastoupit.