sestava a body: Víšková 20, Dvořák 19, Sykáčková 6, Kučerová 4, Kuhr, Kučera, Kachlík V., Koreček, Abrahám, Stará, Kotašková, Kyprá

levé hřiště: BK Pardubice – HM , 4x naše výhra/2x prohra

sestava a body: Dvořák 10, Kučerová 10, Stará 4, Kuhr 4, Kučera 2, Abrahám 2

pravé hřiště: BK Pardubice – HM , 2x naše výhra/4x prohra

sestava a body: Víšková 6, Koreček 4, Sykáčková 3, Kyprá 2, Kachlík V. 2, Kotašková 2

Prodloužení I. : BK Pardubice – HM  4 – 4

Prodloužení II. : BK Pardubice – HM  7 - 5

celkemBK Pardubice – HM  11 – 9

sestava a body: Dvořák 3, Abrahám 2, Sykáčková 2, Kučerová 2, Kyprá, Kuhr

fotky zdebasketbal-hermanuv-mestec.rajce.idnes.cz/

Komentář k utkáním (Honza Sykáček):

Drama se šťastnou koncovkou pro nás, tak lze v krátkosti charekterizovat další utkání SOP proti úřadujícím mistrům ČR v kategorii chlapců U11 ! Celé utkání bylo velmi vyrovnané, rozhodoval každý koš, šestka, doskok a získaný míč. Do poslední čtvrtiny jsme šli s jednobodovým náskokem a vedení se pravidelně přelévalo z jedné strany na druhou.V koncovce se pak štěstíčko přiklonilo na naši stranu a se závěrečným hvizdem jsme mohli společně s rodiči slavit těsnou výhru. Pochvalu zaslouží celý tým, všichni naši hráči bojovali o každý míč, žádný souboj a návrat do obrany nikdo nevypustil ! Po vyfaulování našeho lídra Davida 10 minut před koncem to s námi nevypadalo dobře, ale družstvo se semklo a na palubovce nechalo všechny síly. Důležité koše v závěru dala Julča a vítězný rozdílový koš trefila Valča.

V utkání 3 na 3 jsme na levém hřišti vyhráli, na pravém prohráli, a tak následovalo prodloužení. Nebylo však jen jedno, nakonec se rozhodlo až v prodloužení druhém. Tentokrát se sportovní štěstí přiklonilo na stranu pardubáků, kteří zvítězili rozdílem jediného koše 11-9.